איסוזו NOVO – המיניבוס החדש שלך

איסוזו, מותג המשאיות המוביל בישראל במשקלים קל ובינוני, מרחיב את פורטפוליו דגמי האוטובוסים שלו.

לצד דגם הויזיגו, שהושק לפני כשנתיים, משיקה כעת איסוזו את הנובו (NOVO), מיניבוס תיור מפואר עם 22 מושבים.

 

המיניבוס של איסוזו מבית נובו

לראשונה בישראל, מוצע לקהל המפעילים והנוסעים רכב מרווח ונוח מאוד, להסעת נוסעים ומטענם. שלא כמו דגמי המיניבוס שנמכרו עד כה בארץ, המדובר באוטובוס שנבנה מלכתחילה ככזה – עם מתלה אוויר אחורי, תא מטען גדול, ושפע של מקום בחלל הפנימי. אורכו של הנובו, 7.3 מטרים, מאפשר הסעה של 22 נוסעים בנוחות מלאה, כאשר לצידו מוצע גם מיניבוס ל-29 נוסעים. לנובו תא מטען מובנה ומרווח, מתחת לרצפה. נפח תא המטען פי שלושה לערך מהמקובל בשוק. המיניבוס עומד בתקני הבטיחות וההתהפכות המחמירים ביותר באירופה.

הנובו מציע את הטוב שבכל העולמות: המיניבוס גבוה ומותקנים בו רק שלושה מושבים לרוחב (בגרסת 22 המקומות) – מה שמבטיח נוחות ללא תחרות. בנוסף, לנובו זריזות וכושר תמרון מעולה: רדיוס סיבוב (בין קירות) מסתכם במעט פחות מ-6.5 מ'. למיניבוס החדש מערכת בלימה מעולה, עם רטארדר חזק במיוחד. הנובו מצוייד במנוע 5.2 ליטרים מתוצרת איסוזו, המשודך לתיבת הילוכים רובוטית מסוג ניסטרוניק. המנוע ותיבת ההילוכים מוכרים היטב, ומניעים בנאמנות אלפים רבים של משאיות איסוזו סומו משך מאות אלפי ק"מ, יום אחר יום.

מושבים של האוטובוס

בפיתוח הנובו הושקעה מחשבה מיוחדת בנוחותם של הנוסעים. המרחק בין המושבים גדול מאוד, והמתלה האחורי כולל כריות אוויר, לנוחות נסיעה מצויינת.

מערך האוטובוסים של איסוזו כולל, נוסף על המיניבוס מדגם נובו, מידיבוס תיירותי 35-39 מקומות מדגם ויזיגו, מידיבוס עירוני מדגם סיטיבוס ואוטובוס עירוני נמוך-רצפה ומודרני, מדגם סיטיפורט. 

האוטובוסים של איסוזו

נשמח לעזור לכם לעלות ל-NOVO. התקשרו לאיסוזו -8841*