12 ו-14 טון

איסוזו משיקה גרסאות נוספות לשלדות ה-12 ו-14 טון. אלו  מצוידות במערכת AEBS ובמערכת מתלי אוויר סרן אחורי, דגמים אלו ישווקו לצד הגרסאות הנמכרות כיום.

לגרסאות החדשות מנוע ה-240 כ"ס החדש של איסוזו, המאופיין בחיסכון בדלק ובגמישות מעולה, לגרסאות החדשות מערכת AEBS להתרעה בפני תאונות חזית-אחור, הכוללת בלימה אוטונומית, עוד כוללות המשאיות החדשות  מתלה אוויר בסרן האחורי, לטובת המטען והנהג.

בעשור האחרון ביססה איסוזו את מעמדה כמובילת שוק מסורתית בסגמנט המשאיות הקלות (6-10 טון), עם נתח שוק של יותר מ-50 אחוזים. כעת, מבססת איסוזו את נוכחותה בסגמנט שבין 10 ל-15 טון כולל, ומשיקה שתי גרסאות חדשות במשקל כולל של 12 ו-14 טון. הגרסאות החדשות יתווספו להיצע הדגמים הקיים במשקל 12 ו-14 טון.

משאיות איסוזו במשקל כולל של 12 ו-14 טון מצוידות מאז שנת 2015 במנוע חדש, קל משקל, חסכוני וגמיש. למנוע הספק מירבי של 240 כ"ס וזוג מגדשי טורבו, הדואגים לכח זמין בכל טווח הסל"ד.

לצד מתלה האוויר כוללות הגרסאות החדשות גם את המילה האחרונה בבטיחות אקטיבית: מערכת בלימת חירום מתקדמת (AEBS), הכוללת מכ"מ קדמי המתריע על אי-שמירת מרחק מהרכב שלפנים. במקרים קיצוניים תבלום המערכת את המשאית, כדי להקטין את נזקי התאונה או למנוע אותה כליל. מובן שהנהג יכול להגדיר מראש את המרחק הרצוי מהרכב שלפנים