נגישות באתר ובאתרי החברה:

יוניברסל משאיות ישראל מקפידה לאורך כל שנות פעילותה על מעורבות בפעילות בקהילה, מתוך מודעות לקבוצות ולמגזרים שונים באוכלוסייה, ערנות וכבוד לצרכיהם השונים.
אנחנו פועלים בהתאם להוראות החוק והתקנות להנגשת שירותיה לכלל ציבור הלקוחות ובכלל זה גם לציבור הלקוחות עם מוגבלות, מתוך תפיסה לפיה לקוחות עם מוגבלות הינם לקוחות שווי זכויות הזכאים ליהנות מנגישות מלאה לכל תחומי השירות

הסדרי נגישות באתרים

אנו עושים את כל המאמצים להבטיח את נגישות אתרי החברה לכל סוגי המוגבלויות.
לנוחיותכם, מפורטים הסדרי הנגישות העומדים לשירותכם:
 

אתרכתובתחניות נכיםכניסה נגישהמצב נגישותשירותים נגישיםשילוט הכוונה
מרכז שירות חיפהאופיר 62 חוף שמןברחובקייםמונגשקייםקיים
מרכז שירות פתח תקווההרכבת 9 , פ"תקייםקייםמונגשקייםקיים
מרכז שירות ומשרדי הנהלה ראשון לציוןאריה שנקר 11, ראשון לציוןקייםקייםמונגשקייםקיים

 

רכז נגישות

בכל בקשה, שאלה, או הצעה לשיפור בתחום הנגישות ניתן לפנות לרכז הנגישות בחברה
ליאור הראתי
כתובת: אריה שנקר 11 ראשון לציון
נייד: 054-3523808
SMS: 054-3523808
דוא"ל ישיר: liorh@www.uti.co.il

הצהרת נגישות באתר האינטרנט של החברה:

יוניברסל משאיות ישראל רואים חשיבות רבה גם בהנגשת אתר האינטרנט שלה והשירותים המוצעים בו לכלל הציבור, לרבות ציבור בעלי המוגבלות על כל סוגיו.
באתר הושקעו מאמצים ומשאבים רבים על מנת ליצור הנגשה לאוכלוסיית בעלי המוגבלות לכל המידע והשירותים המצויים בו.
יוניברסל משאיות ישראל מתחייבים לספק לקהל הרחב הגולש באתר, תוכן נגיש ככל הניתן, ואנו פועלים לעדכון ולהטמעה של כללי הנגישות ככל שניתן, בהתאם לעקרונות תקן הנגישות ובהתאם לכל שיפור שאנו מגלים שניתן ליישם.
האתר מותאם לדרישות הנגישות לרמה 2 (AA) של ארגון W3C. בקישורים תמצאו את פירוט התנאים בהם עומד האתר בעברית. בנוסף, האתר נבנה לפי התקן של W3C ל- CSS ו- HTML והוא מותאם לתצוגה בדפדפנים המובילים.
על אף האמור, חשוב לציין כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים והקבצים באתר, יתכן ויתגלו חלקים מהאתר שטרם הונגשו, או שאין באפשרותנו להנגיש כגון קבצי PDF חיצוניים.
אנו משתדלים לשמור ולתחזק את האתר ברמה הגבוהה יותר, וככל שמצאתם או נתקלתם בקשיים כלשהם בגלישה באתר או בשימוש במידע המצוי בו, אל תהססו לדווח באמצעות טופס צור קשר, על מנת שנוכל לפתור את הבעיה בצורה הטובה והמהירה ביותר. לצורך כך, השתדלו לכתוב את הפרטים בצורה מלאה ככל הניתן:
תיאור הבעיה
סוג וגרסה של הדפדפן
מערכת הפעלה
סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם)
באיזה דף גלשתם?
מה הפעולה אותה ניסיתם לבצע?
אנחנו נדאג לטפל בבעיה ולחזור אליכם בהקדם.
לפניות בנושא נגישות האתר לאוכלוסייה בעלת המוגבלות, ניתן גם לפנות במקביל אל רכז הנגישות שלנו ליאור הראתי – שפרטיו צוינו לעיל.