איזה משקל אתה מחפש?

14 טון

לראשונה בישראל, איסוזו מציעה משאית בעומס מירבי של כ-10 טון (כולל ארגז). הסומו 14 טון מצוידת כסטנדרט במנוע ה-240 כ"ס החדש של איסוזו, עם אופציה לתיבת ניסטרוניק 2 לחסכון בדלק ולקלות תפעולית ואפשרות למתלה אוויר אחורי.

איסוזו סומו היא משאית נפוצה ומוכרת. לפופולאריות הזו יש יתרון ממש עבורך: המוסכים מכירים אותה היטב ויודעים לטפל בה, וכשתרצה למכור אותה, היא תשמור על מחירה טוב יותר מכל משאית אחרת.

משאית 14 טון
12 טון

הסומו 12 טון של איסוזו היא התשובה למפעילים המחפשים מעמס גבוה ככל האפשר, ועלויות תפעול נמוכות ככל האפשר.

 לאיסוזו 12 טון מנוע ארבעה צילינדרים חסכוני במיוחד, בהספק מרשים של 240 כ"ס. הסומו 12 טון מציעה לך ארגז באורך מקסימלי של מעל לשמונה מ', תיבת הילוכים ניסטרוניק 2 לנוחות תפעולית ולחסכון בעלויות ובצריכת הדלק.

12 טון
11 טון

הסומו 11 טון היא התשובה המרווחת והמפנקת למשאית במשקל בינוני. היא יודעת להוביל כמעט שבעה טון (בתלות בארגז) כל היום, ולהסיע אותך בנוחות בקאבינה מרווחת ומוארת, העומדת בתקני הבטיחות המחמירים ביותר.

איסוזו סומו 10-11 טון הן המשאיות הנמכרות ביותר בקבוצת המשקל שלהן. לפופולאריות הזו יש יתרון ממש עבורך: המוסכים מכירים אותה היטב ויודעים לטפל בה, וכשתרצה למכור אותה, היא תשמור על מחירה טוב יותר מכל משאית אחרת.

משאית 11 טון לקניה
10 טון

הסומו עשרה טון היא התשובה המרווחת והמפנקת למשאית במשקל בינוני. היא יודעת להוביל כמעט שישה טון (בתלות בארגז) כל היום, ולהסיע אותך בנוחות בקאבינה מרווחת ומוארת, העומדת בתקני הבטיחות המחמירים ביותר.

איסוזו סומו 10 טון היא המשאית הנמכרת ביותר בקבוצת המשקל שלה. לפופולאריות הזו יש יתרון ממש עבורך: המוסכים מכירים אותה היטב ויודעים לטפל בה, וכשתרצה למכור אותה, היא תשמור על מחירה טוב יותר מכל משאית אחרת.

משאית 10 טון לקניה
7.5 טון

משאית החלוקה של איסוזו, למיזוג המושלם של עוצמה ועמידות עם זריזות וקלות תפעול.

קשה לפספס את הסומו של איסוזו. אלפי משאיות כאלו נמכרו בישראל מאז הושקה כאן לראשונה בשנת 1994, ורובן עדיין משמש את בעליהן כדי לייצר הכנסה, יום אחרי יום.

משאית 7.5 טון לקנייה
6.5 טון

השילוב האידיאלי להובלה עירונית: כושר תמרון מצויין, פשטות תפעול, חסכון בהוצאות וכמובן השרידות והשירות של איסוזו.

ה- 6.5 משתייכת לסדרת המשאיות הנמכרת ביותר בישראל, המובילה ברציפות את המכירות בקבוצה 6-9 טון מאז שנת 1998. להובלה הזו יש חשיבות גם עבורך: המוסכים מכירים אותה היטב ויודעים לטפל בה, וכשתרצה למכור אותה, היא תשמור על מחירה טוב יותר מכל משאית אחרת.

משאית 6.5 טון למכירה
14 טון
12 טון
11 טון
10 טון
7.5 טון
6.5 טון

רגע לפני שקונים משאית

החלטתם לקנות משאית חדשה! יופי, שיהיה בהצלחה. לפניכם חמש עצות קצרות ושימושיות.

איזו משאית?

זה נשמע מובן מאליו, אבל כשמוציאים הרבה כסף, חשוב לדעת שיש תמורה: שהמשאית תשרת אתכם, ולא להיפך. שתוכלו להציע את משאית העסק למכירה אחרי כמה שנים בקלות, ושכל מוסך (כמעט) יוכל לטפל בה. משאיות איסוזו סומו נמכרות בישראל מאז שנת 1995, וקרוב ל-7,000 כאלו נעות בכבישי הארץ. קל למכור, קל וזול לתחזק אותן.

איך נבחר משאית?

חשוב להתאים את המשאית למשקל אותו אתם מעוניינים לשאת, למסלול הנסיעה המתוכנן ולארגז. עובדי חברת איסוזו מומחים בתחום משאיות למכירה וידעו לסייע לכם בכל הפרטים – גדולים וקטנים, ולהבטיח שהמשאית שתרכשו תעשה בדיוק את העבודה שאתם צריכים.

בחרנו מרשימת המשאיות למכירה - נשלם במזומן או בליסינג?

העסק שלכם עובד מעולה, אבל אתם לאו דווקא בודקים בלוח המשאיות למכירה, שכן אתם מעדיפים אפשרויות אחרות. לכן, ליסינג תפעולי הוא פתרון אידיאלי עבורכם, שמבטיח ראש נקי לטפל בבעיות האמיתיות של העסק. באיסוזו פועלות כאלף משאיות סומו בליסינג תפעולי ויש לנו את האנשים והכלים המקצועיים המתאימים.

ממי לקנות משאית?

בוודאי במוצר יקר כל כך, חשוב לקנות מיצרן בעל ניסיון ועוצמה הנדסית, ומיבואן שמתמחה בתחום משאיות למכירה. איסוזו היא אחת מיצרניות המשאיות הגדולות בעולם, והגדולה ביותר ביפן, ואנחנו בישראל מתעסקים רק ברכב ובלקוחות מסחריים. רבים ימליצו ויאמרו - משאיות למכירה קונים באיסוזו!