השכרת רכב להובלה עצמית

הובלותהשכרהמשאיות דיזל
/
צוות UTI||זמן קריאה 4 דק׳ בממוצע
מסחרית
אנשים נוטים לחשוב על האפשרות של השכרת רכב רק כדי לנסוע באופן חד פעמי לצפון או לדרום, או כדי לעשות טיול בחוץ לארץ. עם זאת, זוהי פרקטיקה מאוד נפוצה כיום, גם למען הובלה של מוצרים. מרבית האנשים שעושים מעברי דירה, עושים זאת עם חברות הובלה שמגיעות עם משאיות וציוד מתאים, אך לפעמים, העניין הוא יקר ולא מתאים לאירוע. יש הרבה מקרים בהם צריכים להעביר רק כמה פריטים, או פריט אחד גדול, למקום אחר. לכן, שירות של השכרת רכב להובלה עצמית הוא כזה שיכול להיות פרקטי להרבה מאוד אנשים.

מענה מושלם לכל לקוח

כיום, יש חברות שמציעות רכב מסחרי להשכרה ויודעות לתת מענה מושלם להרבה מאוד סוגים של צרכים. הרכבים הללו מתאימים למעשה לאנשים שמצד אחד לא רוצים לשלם הרבה כסף על חברה יקרה ולא הכרחית, ומנגד, לא רוצים לעשות מעבר עם רכב פרטי, במה שיכול להסתיים עם נזק לאוטו ו/או נזק לרכוש ו/או כמות גדולה של נסיעות. לכן, חשוב לדעת לבחור את הרכב הנכון כדי לחסוך עלויות, ולעשות את העבודה קלה עד כמה שניתן. עם המגוון שיש כיום, והחברות שיודעות לתת שירות מצוין, כולל דייקנות ומחיר טוב, המעבר שלכם, בין אם מדובר במעבר דירה או במעבר של משרד, יכול להיות קל ונעים הרבה יותר.

הרכב המתאים ביותר לכם

מבין כל האופציות של רכבי ההובלה, באיסוזו מציעים מענה איכותי במיוחד. לחברה יש מגוון רחב של רכבים בהרבה מאוד גדלים, והחברה, כידוע, מתמחה באמינות ובעוצמה. לאיסוזו יש רכבים בכמה גדלים, שיכולים להתאים לכל סוג של צורך, ממעבר של פריט אחד בגודל בינוני ועד למשאיות גדולות למעבר דירה. באיסוזו מציעים גם רכבים עם חלק אחורי פתוח וגם כאלו עם חלק אחורי סגור, ובעיקר מגבלת משקל מאוד גבוהה, שמסייעת בהפיכת המעבר למאוד יעיל. הובלה עצמית לא צריכה להיות מוגבלת ומורכבת, ואם בוחרים את הרכב הנכון ממה שיש לאיסוזו להציע, מקבלים את הרכב האופטימלי למשימה שלכם.

מתי צריך לבצע השכרה של רכב להובלה עצמית?

הובלה עצמית היא רלוונטית כאמור לכמה וכמה סיטואציות. יש הרבה מקרים, במיוחד בתוך ערים, בהם צריכים להעביר פריט אחד או שניים ממקום למקום. אחד השימושים הפופולריים הוא השכרת רכב למעבר דירה אך יש מצבים שיש צורך להשכרת רכב להובלה קטנה שבה צריך לבצע העברת פריט בודד, אך כבד, והשירות הזה הוא כמובן רלוונטי לאנשים שלא רוצים לייצר נזק לרכב הפרטי שלהם. השירות הזה הוא נכון גם למשרדים שעוברים ממקום למקום, או למחסן שרוצה לשנע את אחד הפריטים שלו בצורה מהירה. כל דבר שנופל בין הקטגוריה של מעבר של תכולת מקום שלם, למעבר של כמה פריטים בודדים, נופל בתוך הקטגוריה של הובלה עצמית. לכן, השכרת טנדר להובלה עצמית זהו שירות מאוד פופולארי היום, הן עבור הסקטור הפרטי והן עבור הסקטור העסקי.

מה המחיר של רכב להובלה עצמית?

המחיר של השכרת רכב להובלה עצמית תלוי כמובן במגוון רחב של פרמטרים. ברוב המקרים, רכב גדול יעלה לכם בין 500 ל-700 שקלים ליום, אך זה משתנה אם רוצים רכב גדול יותר, או כזה עם יותר מקום. גם לאיכות של הרכב יש משמעות, שכן הרכבים החדשים והמשוכללים יותר, שהופכים את העבודה לקלה יותר, גם הם יקרים יותר ויש לקחת זאת בחשבון. בסופו של דבר, המחיר הוא אינו גבוה ונע סביב כמה מאות שקלים לחודש, וזה בוודאות מחיר זול יותר מהעברה של חברת הובלה, ומנגד, מדובר בסכום שווה לכל נפש וכזה שמקל על ההחלטה לוותר ולעשות את המעבר עם הרכב הפרטי שלכם, לו תוכלו בקלות לגרום לנזק. בנוסף, עם רכב הובלה, תעשו רק סיבוב אחד, בניגוד לכמה סיבובים שיעלו לכם בזמן ועצבים, עם הרכב הפרטי שלכם.

האם צריך רישיון מיוחד להובלות?

כדי לנסוע ברכב הובלות עד משקל 3.5 טון  יש צורך ברישיון רגיל לחלוטין (B) ומי שהוציא רישיון לפני 2007 ראשי עד 4 טון, שכן מדובר ברכב פרטי מסחרי, ולא במשאיות יוצאות מעל משקל זה. אם בחרתם לקחת משאית הובלה שמשקלה מעל 3.5 טון, אז כן יש צורך ברישיון לרכבים גדולים על פי חוק. רכבי הביניים לא מצריכים רישיון מסוים, אלא אם כן אתם עובדים בהובלות בשכר או עצמיות במשקל הכולל עד 10,000 ק"ג וכן הובלות של חומרים מסוכנים בכל משקל, אז יש צורך ברישיון מוביל. לגבי ביטוח, כמובן שהתכולה שלכם אינה מבוטחת, ולבטח אם אתם עושים את ההובלה לבד וללא עזרת אנשי מקצוע. מה שכן מבוטח זה הרכב, ועל הביטוח תצטרכו לשלם בעת השכרת הרכב עצמו.

מה היתרונות והחסרונות של השכרת רכב להובלה עצמית?

היתרון הכי גדול בהשכרת ואן להובלה עצמית זה המחיר. יש הבדל גדול בין הובלה מקצועית לבין הובלה אישית, שיכול להגיע גם לאלפי שקלים. בנוסף, אתם אינכם תלויים במובילים ויכולים להתנהג עם הרכוש שלכם בזהירות הנדרשת על פי הסטנדרטים שלכם. אין לחץ של זמן, ואין תלונות מהמובילים עצמם. מנגד, החסרונות כוללים כמובן את העבודה הפיזית שתצטרכו לעשות, ולבטח אם מדובר בפריטים גדולים, כך שיש לקחת את הכל בחשבון ולקחת את ההחלטה המושכלת ביותר.רכבים שמתאימים להובלה עצמית: רכב מסחרי עד 3.5 טון להשכרה > ניתן לנהוג תחת רישיון Bרכב מסחרי 3.9 טון להשכרה > יש צורך ברישיון c1 (ניתן לשכור גם עם רישיון b עד שנת 2007)השכרת רכב מסחרי 5 טון> עבור מסחרית 5 טון נדרש רישיון c1