השכרת משאית משאית פתוחה או סגורה לטווח קצר

השכרה
||זמן קריאה דק׳ בממוצע
הפתרון האידיאלי לכל מי שצריך משאית לתקופה קצרה ומהירה. מחפשים משאית פתוחה? או השכרת משאית להובלה מזדמנת? עם משאית איסוזו להשכרה אתם מקבלים את החיסכון והיעילות המירביים, בדיוק כמו שאתם צריכים. אתם בעסק לא מהיום, אבל תמיד יש הפתעות. בשבוע שעבר זו היתה המשאית הישנה שהחליטה לכבות מנועים בדיוק כשהתקבלה ההזמנה שחיכיתם לה הרבה זמן, והשבוע קיבלתם ים של עבודות חדשות, שתפס אתכם לא מוכנים. אז מה עושים? לווים איזו גרוטאה לא ממש תקינה מחבר? עדיף כבר לסחוב את הסחורה על הגב. מהיום, יש פתרון: מתקשרים לאיסוזו ומקבלים משאית להשכרה.

השכרת משאית ליום או יומיים?

תודו שלא חשבתם על זה. אנחנו אמנם לא באמריקה אבל יבואנית איסוזו משאיות מציעה פתרון אמריקאי משלה – צי משאיות להשכרה, השכרת משאיות ב- UTI נעשית עם גמישות מירבית של מועדי ההשכרה וסוג המשאית. כך תוכלו לבדוק האם הקו החדש שקיבלתם יחזיר את ההשקעה, לתגבר את הצי לתקופת הלחץ של החגים או לשבוע שבו מכרתם את המשאית הישנה, אבל עדיין לא קיבלתם את החדשה. באיסוזו יודעים לדאוג לכם בדיוק ברגעים האלו. טלפון אחד ומרכז ההשכרה ידאג להעמיד לרשותכם משאית חדשה ומצוחצחת ליום או יומיים ובעצם – לכל תקופה שתבחרו. באיסוזו תמצאו מגוון משאיות להשכרה, בין 7.5 ל-12 טון ועם ארגזים שונים, כדי שתוכלו לשכור את המשאית שמתאימה לכם – לקירור, להובלה יבשה או ליעוד אחר. משאית להשכרה היא פתרון מצוין גם מבחינה כלכלית. המשאית חדשה ומתוחזקת היטב, צריכת הדלק נמוכה ואפשרויות ההובלה רבות. בעצם, אתם יכולים להרחיב ולכווץ את צי המשאיות שלכם מבלי להתחייב על סכומים גדולים ולזמן ארוך, ולא פחות חשוב – זמן התגובה מיידי ממש. באיסוזו מציעים משאיות עם תיבה רובוטית נוחה לשימוש וחסכונית, שתקטין אף היא את צריכת הדלק בתקופת ההשכרה. כמו שרובנו מכירים מהשכרת מכוניות, המשאית מחכה לך בזמן ובמקום שנקבעו, כשהיא נקייה ומתודלקת, בקיצור – מוכנה לעבודה. בכל מתווה שהוא הביטוח והאחזקה – עלינו! לכם נשאר רק לתדלק, ולנסוע…

איך אפשר לשכור משאית כזו?

השכרת משאיות ליום פשוטה כמו לשכור רכב פרטי. ניתן לאסוף ולהחזיר את המשאית לסניף של איסוזו בפתח תקווה או בחיפה. נשמח לייעץ לכם בטלפון 8841*. המשאיות להשכרה כוללות משאית במשקל של 7.5, 10 ו-12 טון כולל. אז אם אתם צריכים משאית בדחיפות, אחת או יותר, יש לכם עכשיו כתובת איכותית במיוחד: איסוזו. השכרת משאיות מבית איסוזו.כל היתרונות של משאית מצוינת, מבלי לדאוג לכל הפרטים הקטנים והמעייפים.