משאיות במגוון צורות ודגמים חדשים

יד שניהמשאיות דיזל
/
צוות UTI||זמן קריאה 3 דק׳ בממוצע
הבדלים

הדגמים הבינלאומיים החדשים של איסוזו

איסוזו הינה יצרנית  משאיות אוטובוסים וכלי רכב אחרים המשווקת את תוצרתה ברחבי העולם. איסוזו ידועה בזכות החדשנות שלה והפיתוחים המודרניים שקיימים בכל כלי  הרכב מתוצרתה. חטיבת המשאיות למכירה  שלה פופולרית מאוד בזכות המשאיות האיכותיות שהיא מייצרת. איסוזו מייצרת את המשאיות עצמן אבל גם מערכות חשובות השייכות להן כולל: מנועים, תיבות ההילוכים, תאי נהג וסרנים. לעובדה זאת יש יתרון רב שמתבטא, בין היתר, באיכות המשאית ובביצועיה על הכביש. איסוזו מציעה משאיות חדשות שמיועדות לקשת שלמה של הובלות, (בקרוב גם משאיות חשמליות) משאיות שיש להם כושר תמרון ויתרונות נוספים בשטח עירוני, משאיות שמיועדות לשאת מטענים כבדים למרחקים ארוכים ועוד. שלדות המשאיות הינן מסיביות ונפח המנוע מותאם בעוצמתו אליהן. על השלדות ניתן להרכיב ארגזים סגורים, ארגזי קירור או ארגזים פתוחים.

סדרת המשאיות למכירה לבית איסוזו ישראל כוללות משאיות שהקטנה ביניהן היא איסוזו 6.5 טון והגדולה היא איסוזו 14 טון שהושקה לאחרונה.

איסוזו 6.5 טון – המשאית הנמכרת ביותר בישראל בקבוצת 6 – 9 טון. הפופולאריות שלה בזכות המימדים הצנועים שלה, הביצועים והנתונים המרשימים.

איסוזו 7.5 טון – משאית 7.5 טון ידועה בעיקר כמשאית חלוקה פופולארית. מכירותיה עלו בהתמדה מאז הושקה בשנת 1994 ונחשבת לאחת המשאיות הנמכרות בישראל. בעלת נתונים וביצועים מרשימים ביחס לגודלה.

סומו 10 טון – משאית 10 טון - בסדר גודל בינוני הנמכרת ביותר בישראל בקבוצת המשקל שלה. יכולה להוביל עד 6 טון. בעלת קבינה מרווחת השולטת היטב על הכביש.

סומו 11 טון– משאית מסדר גודל בינוני שמסוגלת להוביל עד 7 טון (בהתאם לגודל הארגז שלה) למנוע הספק של 210 כ"ס שמאפשר ביצועים מעולים בכביש.

סומו 12 טון – משאית 12 טון עם יכולת מעמס גבוה ועלויות תפעול נמוכות, יחסית. הנתון הזה נובע  משילוב של מנוע יעיל וחסכוני עם הספק מרשים  של 240 כ"ס לצד תיבת הילוכים מעולה. החיסכון המרשים בדלק מהווה יתרון אדיר לבעליה. בעלת מתלה אוויר אחורי לשימוש בעת הובלת מטענים רגישים.

סומו 14 טון – משאית חדישה מבית איסוזו שמציעה לראשונה עומס מרבי של 10 טון – כולל הארגז. בעלת מנוע חדש מבית איסוזו בעל הספק של 240 כ"ס. קיימת אפשרות לנשיאת מטענים רגישים בזכות מתלה אוויר אחורי מיוחד.

המשותף לכל המשאיות הללו הוא תשומת הלב המוקדשת לנושאי בטיחות ונוחות. דגמים שונים מצוידים במערכות בטיחות מתקדמות. חלקן בכולן וחלקן רק בחלק מהן. ביניהם: מצלמות לנסיעה לאחור, מערכות בלימה מתקדמות, מערכות למניעת סטייה מנתיב, לשמירת מרחק, כריות אוויר, חגורות בטיחות עם קדם - מותחנים, מערכות המתריעות מפני התהפכות ועוד. לכל דגם יש מפרט עשיר ומפורט שניתן לעיין בו באתר החברה המושקע.

המוניטין של איסוזו

כל המשאיות מבית איסוזו הינן משאיות נמכרות מאוד. למשווק בישראל יש רשת מוסכים ארצית שמתבצעת טיפולים ותיקונים על בסיס סדיר. המשאיות מוכרות מאוד, נפוצות, ולכן, יש להן נוכחות רבה בשוק המשאיות למכירה . כמשאית יד שניה היא שומרת על מחיר טוב וזה יתרון בעת מכירתה. משאית למכירה מיד שניה שטופלה אך ורק במוסכים מורשים של איסוזו יש יתרון נוסף אדיר בזכות המידע עליה שנרשם במחשבי החברה. כל משאית שנכנסת לטיפול או תיקון נרשמת, וההיסטוריה שלה יכולה להימסר לרוכש הפוטנציאלי. איסוזו היא יצרנית מכוניות יפנית מובילה והיא בין הגדולות בתחומה ביפן. היא נחשבת ליצרנית בעלת מוניטין בזכות הוותק, הניסיון והידע  הצבור בה. מהנדסיה מפתחים חידושים שונים, ובמקביל ערים לטכנולוגיות חדישות אחרות שמופיעות בעולם. כל כלי רכב מיוצר תחת בקרת איכות מחמירה. בזכות יישום כל אלו המשאיות ויתר כלי הרכב שהיא מייצרת איכותיים מאוד.