ליסינג למשאיות

ליסינג
/
צוות UTI||זמן קריאה 4 דק׳ בממוצע

משאית איסוזו חדשה בליסינג תפעולי מלא שמבטיח עבודה בראש שקט לעסק שלך!
📆 לפרטים ולקביעת פגישה

/

העסק שלכם עובד מעולה, ואת מעט הזמן הפנוי שיש לכם כדאי שלא תבזבזו בריצה אחרי משאיות. ליסינג תפעולי הוא פתרון אידיאלי עבורכם, שמבטיח ראש נקי לטפל בבעיות האמיתיות של העסק.באיסוזו פועלות כ- 1,300 משאיות סומו בליסינג תפעולי ויש לנו את האנשים והכלים המקצועיים המתאימים שיבטיחו לכם מיצוי מרבי של צי המשאיות שלכם.כל משאית למכירה מחייבת השקעה כספית גבוהה מאוד בגלל עלותן. את המשאיות רוכשים מפעלי ייצור, חברות שיווק, חברות הובלות שונות, עסקים נוספים שפועלים בתחומי תשתיות ועוד. לפני כל עסק עומדות מספר אפשרויות רכישה. תשלום במזומן, באשראי, באמצעות הלוואות או בשיטת הליסינג לגווניה השונים. ליסינג למשאיות היא אחת השיטות הפופולאריות מבין כל אלה הרבה בזכות הנוחות שהיא מקנה. היתרון האדיר שלה הוא שהיא מאפשרת קבלת משאית חדשה מעולה עם השקעה כספית מינימאלית או בלעדיה. לקוח יכול לבחור את שתי האופציות. קיימות מספר שיטות ליסינג פרטי, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני.

ליסינג פרטי

המשאית נרשמת על שם חברת הליסינג אבל השימוש בה הוא בידי העסק. הוא משלם את תמורתה בתשלומים חודשיים קבועים. בעקרון, מתחייב הרוכש לרכוש את המשאית לאחר תום תקופת החוזה, אבל לא תמיד יש התניה כזאת. הוא יכול לשלם מקדמה ולשלם את יתרת הכסף בתשלומים, או להיפך, להשלים את התשלום האחרון עבור הרכישה בסוף המסלול.

ליסינג תפעולי

שיטת רכישה אשר חברת איסוזו שמחה להציע ללקוחותיה מתוך רצון להקל עליהם. ליסינג תפעולי למשאית כולל את התשלום הכספי החודשי השוטף ותשלומים נוספים שנועדו לכסות הוצאות ביטוח, אגרות, טסטים, תחזוקה, תיקונים וטיפולים. המשאית רשומה על שם חברת הליסינג ונמצאת בשרות הרוכש כך שהיא משאית מושכרת לכל דבר. לרוב, העסקה נעשית ל 3 שנים והרוכש יכול שלא לחדשה או לבצע אחרת נוספת. שיטה זאת מהווה יתרון של  ממש לרוכש בגלל שכל נושאי התפעול, והתחזוקה נופלים על חברת הליסינג. לחברה יש תשתית מקצועית שנועדה לטיפולים ולתיקונים בדמות רשת מוסכים הפרושה בכל הארץ, לכן, כל לקוח יכול להיכנס במהירות למוסך חברה או מוסך מורשה מטעמה הקרוב אליו, או למוסך באזור אחר (במידה והתקלה קרתה בעת נסיעה מרוחקת). כל משאית תטופל במומחיות על ידי המכונאים המקצועיים של המוסך. כל משאית נרשמת במאגר הממוחשב של החברה וכל היסטורית הטיפולים שלה מתועדת. הדבר מספק שפע של יתרונות לבעליה ולרוכשים פוטנציאליים עתידיים. הדבר אף תורם לשמירת ערך המשאית שהינו כה חשוב. חברת איסוזו מציעה מגוון משאיות בנפחים שונים עבור לקוחותיה. שילוב של ליסינג תפעולי וטיפול מקיף על ידי החברה הוא שילוב מנצח וכדאי לנצל אותו.

ליסינג מימוני

הינו אופציה דומה לליסינג פרטי וגם כאן יש אופציה של רכישת המשאית בסוף תקופת החוזה או פנייה לעסקה חדשה אשר במסגרתה רוכשים משאית חדשה עם חוזה חדש לחלוטין. גם כאן יש גמישות בנושא התשלום. תשלום מקדמה ראשונה והשלמת היתרה בסוף תקופה או להיפך.

חברת איסוזו מאפשרת גם טרייד אין ללקוחות שרכשו ממנה משאית. השיטה הינה פשוטה יחסית ויכולה להקל על המוכרים. החברה יכולה לרכוש את המשאית ולספק אחרת חדשה תחתיה. הרוכש מתחייב להשלים את ההפרש בין המשאית החדשה לישנה. הוא יכול לעשות זאת במגוון דרכי תשלום מקובלים. אין זה משנה באיזה שיטת תשלום מחליטים הרוכשים לממן את עלות המשאית. מה שבאמת חשוב היא העובדה שיש לרכוש משאית מעולה מבית איסוזו. משאית נועדה לעבודה רצופה ללא תקלות ובנוחיות מקסימאלית וכל משאית שמיוצרת על ידי איסוזו עונה על הדרישות הללו ואף למעלה מזה.