יתרונות של קניית משאית יד שניה דרך איסוזו

יד שניהמשאיות דיזל
/
צוות UTI||זמן קריאה 2 דק׳ בממוצע
צי
המשאיות של איסוזו נחשבות למשאיות הטובות ביותר בעולם, ומגיעות במגוון משקלים ולמגוון רחב של שימושים – החל מהובלת רהיטים ועד להובלה בקירור. רכישת משאית יד שניה דרך היבואן הרשמי של חברת איסוזו בישראל היא חוויה יוצאת דופן בהיבטי שירות ואחריות.

איסוזו – החברה המובילה בשוק המשאיות

חברת איסוזו היא יצרנית המשאיות הגדולה ביפן ואחת מהיצרניות הגדולות בעולם, ומתהדרת במשאיות איכותיות, בטוחות ועמידות לשנים ארוכות קדימה. יוניברסל משאיות ישראל בע"מ, אשר נוסדה בשנת 1994, היא היבואן הרשמי של משאיות איסוזו במשקלים קל ובינוני, והפכה לחברה המובילה בשוק של משאיות יד 2. כיום, בכבישי ישראל נעות למעלה מ-9,000 משאיות של החברה, אשר ממשיכות לספק פרנסה לבעליהן ועומדות בכל משימה.

מה הם היתרונות של קניית משאית יד שניה אונליין דרך האתר?

איסוזו מאפשרים השכרת משאית ליום או יותר דרך האתר, אבל ניתן גם לרכוש משאית יד שניה אונליין. רכישת משאית דרך האתר מביאה איתה שפע של יתרונות שלא תמצאו במקום אחר:

  • משאיות של יבואן רשמי - משאיות יד שנייה של איסוזו הן משאיות מיבואן רשמי,מה שמבטיח אמינות גבוהה ועמידה בסטנדרטים מחמירים של בטיחות, תיעוד וטיפולים.
  • משאיות מיד ראשונה - ברכישת משאית יד שנייה, אתם נהנים ממשאית אשר עברה זוג ידיים אחד. כלל המשאיות שלנו רשומות על שמנו ונהנו מיחס חם תחת הידיים שלנו.
  • היסטוריית טיפולים מתועדת במוסכים מורשים בלבד- כלל המשאיות שלנו מטופלות במוסכים מורשים בלבד, וכל טיפול מתועד בספר הטיפולים של המשאית.
  • השבחה - כלל המשאיות שלנו עוברות צביעה, שטיפה ותיקונים חשמליים ומכניים בהתאם לנדרש. אתם מקבלים משאית כמעט כמו חדשה, עם הריח הממכר של ניילון חדש.
  • אחריות ל-3 חודשים - על אף העובדה שמשאיות יד שניה של איסוזו עוברות השבחה וטיפולים, בקניית משאית יד שניה אונליין דרך האתר, אתם מקבלים אחריות ל-3 חודשים שתתן לכם שקט נפשי. ברשותנו 22 מוסכים מורשים ברחבי הארץ.
  • מגוון של מסלולי מימון - אנו יודעים שמשאית היא עסק לכל דבר, וכדי להקל עליכם ולתמוך בכם בזינוק לעבר ההצלחה, אנו מציעים מגוון של מסלולי מימון, גם למי שלא מגיע עם הון עצמי מהבית.
  • סיוע טלפוני ואספקה מיידית

זקוקים להתייעצות בטרם הקנייה? רוצים להרגיע את החשש? מחפשים משאיות להשכרה?

אנו זמינים עבורכם בטלפון ונשמח לספק לכם כל מידע. מה שנשאר לכם לעשות זה לרכוש משאית יד שניה אונליין דרך האתר, להגיע אלינו ולצאת עם המפתחות של המשאית שלכם. החל משנה 2022 איסוזו מרחיבה את מעטפת השירותים בתחום שירותי השכרת משאיות ומסחריות. אם רכישת משאית חדשה או יד שניה פחות מתאימה עבורכם בדקו אפשרות השכרת רכב מסחרי או משאית, נשמח לסייע!