אוטובוס או מידיבוס זאת השאלה

אוטובוסים
/
צוות UTI||זמן קריאה 4 דק׳ בממוצע
אדם
מכל כלי התחבורה היבשתיים שנועדו להסיע נוסעים בולט לטובה מקומם של האוטובוסים. הם עונים על דרישות בסיסיות רבות ומאפשרים הסעת נוסעים בכמות רבה בשלל מצבים. אוטובוס יכול להסיע כמות נוסעים גדולה בישיבה וכמות נוסעים נוספת בעמידה. מרבית האוטובוסים משרתים בתחום התחבורה הציבורית. חלקם נועד לנסיעות בתוך העיר ואחרים לנסיעות בין עירוניות. השימוש באוטובוסים הוא זה שקובע את אופי ייצורם. אוטובוסים משמשים גם לטיולים, לאירועים, להובלת נוסעים בשדות תעופה ועוד. אוטובוסים מסוגלים גם להיות מובלים על מעבורות ונעשה בהם שימוש גם בארצות המשופעות בנתיבי מים. אוטובוסים משמשים גם כאמצעי תחבורה בין תחנות רכבת שבנויות ומיועדות להסעת המונים.

אוטובוסים, מידיבוסים ומיניבוסים המיועדים להסיע נוסעים בכמויות משתנות

אוטובוסים–  מבחינים cבין עירוניים ובעירוניים. הבין עירוניים מסוגלים להוביל כמות של בין - 55 ל - 60 נוסעים בישיבה ועוד כמות קטנה יותר בעמידה. נסיעות רבות בקווים ארוכים כמו לאילת מתבצעות בעיקר בישיבה, וכל נוסע חייב להזמין מקום מראש. אוטובוסים עירוניים מתוכננים עם פחות מקומות ישיבה ויותר מרווחים לנוסעים בעמידה. הם יכולים להסיע כ- 90 נוסעים בישיבה ובעמידה. כאשר כמות המושבים בהם הינה כארבעים. האוטובוסים הללו נמוכים יותר ומאפשרים תנועה נוחה בעת העלייה או הירידה. יש בהם שתי מערכות דלתות לפחות, ובמקרים רבים, גם שלוש. אוטובוסים לתיירות מתוכננים להסיע נוסעים לנסיעות ארוכות בנוחיות גבוהה במיוחד. המושבים מרופדים בריפוד מפואר וניתנים להטיה. הם מאפשרית תמיכה טובה לנסיעות ארוכות. יש בהם מערכות מולטי מדיה לצפייה ולהאזנה, תאורת פנים, מושב למדריך, מקרר, תא מטען גדול ונוח לפריקה והעמסה.

מידיבוסים – הם גודל ביניים. קטנים יותר מאוטובוסים אבל גדולים מהמיניבוסים. מסוגלים להסיע כמות שבין 35 ל 39 נוסעים. כושר  התמרון שלהם עדיף על האוטובוסים המגושמים יותר. נועדו להסעת נוסעים לטיולים, לעבודה, לאירועים ולעוד שלל מצבים. מידיבוס מאפשר להסיע נוסעים בנוחות ובעלויות זולות יותר. הוא איננו נופל משמעותית ברמת הגימור מאשר האוטובוס, אבל כן מאפשר נסיעה אינטימית יותר, וזה אחד מיתרונותיו המובהקים.

מיניבוסים – הינם רכבי ההסעה הקטנים ביותר בקטגוריה. ניתן למצוא מיניבוסים למכירה ל 40 מקומות. יש אחרים שנועדו לבצע הסעות 30 איש בו זמנית. המיניבוס הוא פשרה נהדרת להובלת כמות נוסעים פחותה ביחס לאוטובוס ואפילו מדיבוס. התשלום עבור הנסיעה זול משמעותית. מתאים מאוד להובלת עובדי משמרת למפעלים, בתי חולים ועוד. ניתן לשכור אותו גם לאירועים ולטילים אינטימיים שמגיעים אליהם בני משפחה מצומצמת או מורחבת וכן, אורחים קרובים אחרים. נמצא בשימוש רב ביותר.

שירותי חברת איסוזו

חברת איסוזו הינה חברה אשר מציעה אוטובוסים חדשים למכירה וניתן לרכוש אותם באמצעי תשלום שונים. במזומן, באשראי,בתשלומים, בליסינג ועוד. כל דרך אמורה להיבחר על ידי הלקוח והחברה תבוא לקראתו ככל יכולתה. אוטובוס חדש למכירה מבית איסוזו יאפשר לבעליו ביסוס של מחלקת ההסעות בחברה ובמקרים רבים אף פיתוחה והרחבתה. יש חשיבות ומשמעות לרכישת אוטובוסים מבית הייצור של איסוזו. האוטובוסים הינם מודרניים ואיכותיים. השירות של אנשי  החברה והמומחים שלה ניתן לכל לקוח באשר הוא וותיק או חדש. בידי החברה רשת מוסכים שבנויים לטיפול באוטובוסים והשירות ניתן בתקופת האחריות וגם לאחריה. החברה מציעה מסלולי רכישה נוחים על מנת שהלקוח יוכל לממן את הרכישה במינימום מאמץ כספי. כל היתרונות הללו חשובים וכדאי לנצלם. המגוון הרחב העומד לרשותה של חברת איסוזו והכולל אוטובוסים, מידיבוסים ומיניבוסים מאפשר ללקוחות ליהנות מכל סוגי רכבי ההסעה הגדולים הקיימים ומאפשר מגוון מאוד של אפשרויות ההסעה. קבלת שירות מיצרן אחד מאפשרת התמקדות והתייעלות רבה.