מידיבוס Visigo להסעות - 9 סיבות להעדיף אותו

אוטובוסים
/
צוות UTI||זמן קריאה 3 דק׳ בממוצע
/

מידיבוס הוא סוג של אוטובוס קטן יותר אך גדול ממיניבוס, המידיבוס מאובזר בכמות מושבים של 29 ועד 35 מושבים והוא בעל חווית נסיעה משודרגת יותר. המידיבוס מצוין לכל סוגי ההסעות העונות למספר המושבים. בשל גודלו הוא חסכוני וקל לתמרון.

למה לקנות מידיבוס ב- UTI?

חברת איסוזו משווקת אוטובוסים חדשים למכירה, מידיבוסים ומיניבוסים לקהל רחב של לקוחות. מידיבוס הינו כלי רכב חדשני שאינו נפוץ יתר על המידה בישראל, הצטיידות בו יכולה לתת יתרון רב על המתחרים ומאפשרת  מתן פיתרון נוסף היכול להיות מושלם עבור לקוחות רבים, מה גם שהוא אינו נופל ביכולותיו ובתכונותיו מהאוטובוסים. הסעת נוסעים בצורה מאורגנת ומסודרת נדרשת במצבים שונים ולכמויות נוסעים משתנה, ולרוב, מדובר במיניבוסים, אוטובוסים. הייחוד של המידיבוס מדגם Visigo של חברת איסוזו הינו בכך שמדובר ברכב הסעה קטן מאוטובוס אבל המסוגל להסיע בין 29 ל 35 נוסעים בצורה מרווחת ונעימה.

לאילו סוגי הסעות המידיבוס מתאים?

-חברות תיירות אשר מארגנות טיולים לקבוצות ישראליות -קבוצות מחו"ל -מפעלים אשר מבקשים להסיע את עובדיהם מדי יום ועל בסיס שנתי -הסעות תלמידים לבתי ספר ולטיולים -הסעות לאירועים פרטיים -ועוד מגוון סוגי הסעות.

מידיבוס מדגם Visigo מצליח לשלב בין הצורך להסיע קבוצות גדולות והרצון לאפשר להם נסיעה במסגרת אינטימית.

למה לבחור מידיבוס דגם Visigo?

חיסכון בעלויות רכישה ובתחזוקה – במקרים רבים, אין צורך לאספקת אוטובוס מגושם וגדול להסעה, ומאידך, המיניבוס הקטן אינו מתאים. פתרון ביניים בצורת מידיבוס משרת יפה את המטרה. עלות מידיבוס נמוכה מאשר אוטובוס וניתן לגלגל את החיסכון לטובת הלקוחות. ביטוח והוצאות דלק הן הוצאות משמעותיות. חיסכון בהם מאפשר הצמדת תג מחיר נוח וזול יותר ללקוחות. בוודאי, אם הלקוחות מבקשים הסעות על בסיס קבוע.

 

חווית נסיעה נעימה - המידיבוס מאובזר בכל האלמנטים ההופכים את חווית הנסיעה לנעימה ונוחה. מערכות מולטי מדיה, כסאות נוחים, מרווח טוב לנוסעים ועוד.

 

בטיחות – המידיבוס בטוח לנסיעה ומצויד בכל המכלולים הבטיחותיים הן ברמת מערכות הרכב והן ברמת האבזור לנוסעים.

 

נסיעה שקטה - מנוע המידיבוס שקט ותא הנוסעים מבודד דיו כדי למנוע חדירת רעשים חיצוניים.

 

כושר תמרון - למידיבוס כושר תמרון טוב ועדיף על זה של האוטובוסים הגדולים יותר. העובדה הזאת כולה לחסוך זמן מיותר בנסיעה במקומות שונים כולל בחניונים המיועדים לרכבי תיירות.

 

תא מטען מרווח - מתוכנן לקליטת מטען מגוון ומזוודות בגדלים שונים עם כושר קיבול עצום. הטענת המטען נוחה ומהירה ומאפשרת קיצור בלוח הזמנים.

 

עמדת שליטה נוחה לנהג – חווית הנהיגה טובה ויעילה. עמדת השליטה של הנהג אופטימאלית ומקלה מאוד על מאמץ הנהיגה. נהגי הסעות נוהגים, פעמים רבות, לאורך שעות ארוכות וגומאים מרחקים גדולים. מאמץ מופחת יתרום לנהיגה זהירה ובטוחה.

 

תחזוקה נוחה – לוח הטיפולים הקדמי נפתח כלפי מעלה ומאפשר גישה נוחה.

 

מראה נאה – מידיבוס הוא כלי רכב יפה וחדשני למראה. הוא בעל תאורה קדמית מרשימה שכוללת נורות לד חזקות.

אופציות המוצעות על ידי איסוזו מושלמות ויכולות לתת מענה לכל חברת הסעות שמספקת שירות למגוון רחב של לקוחות.לדוגמא: מפעל שפועל ברציפות ומעסיק עובדי משמרות יכול לבקש אוטובוסים להסיע מספר שיא של עובדים, מיניבוס ל-30 או 35 מקומות או מידיבוס שמסוגל לבצע הסעות ל 30 איש. לצורך הסעת עובדי משמרות שמספרם מועט, הוא יידרש לספק מיניבוס להסעת כעשרה עובדים. הנסיעה בכל הרכבים דגמי איסוזו נוחה ומפנקת וזה הוא אחד מהיתרונות הניכרים והאהובים.

 

סרטון וידיאו - מידיבוס Visigo למכירה מבית איסוזו - UTI