הובלות בקירור: האמת הקרה על משאיות קירור

בטיחותהשכרהליסינגמשאיות דיזל
/
צוות UTI||זמן קריאה 4 דק׳ בממוצע
משאית
הובלה במשאיות קירור מבטיחה את טריותם ובטיחותם של מזונות בנסיעות ארוכות, ושל תרופות וחומרים מתכלים אחרים הדורשים קירור מתמיד. אם נסתכל על התמונה הגדולה כבעלי עסקים- הרי שהובלה בקירור היא קריטית לחלק מהעסקים, ומשאיות קירור נמצאות בשימוש נרחב. אם לא היינו יכולים לשמור בקירור סחורות המועברות ממקום למקום- איכות המוצרים ובטיחותם הייתה נפגעת, מה שהיה גורם לבזבוז זמן רב בשינוע והובלה, ואפילו הפסד כספי על סחורה שנפגמה.

משאיות קירור משמשות להובלת טווח רחב ומגוון של מוצרים:

-תרופות הדורשות הובלה בטמפרטורה מדויקת בכדי להישאר בטוחות ויעילות. -אומנות ועתיקות שיש לשמור באקלים מבוקר כדי לשמור עליהן כראוי ולמנוע נזק הנובע מלחות קשה או שינויי טמפרטורה. -מוצרי טיפוח אישי כמו בשמים וקוסמטיקה, אשר יכולים להיפגע או להיהרס אם יחשפו לאקלים המשתנה בזמן הנסיעה. - כימיקלים וחומרים אחרים שעלולים גם להיפגע אם ייחשפו לאקלים החיצוני.

איך בעצם עובדת משאית קירור?

ממש כמו לקחת מקרר ולשים אותו בארגז המשאית שלכם, נכון? אפילו לא קרוב. משאיות קירור אכן כוללות מקרר או מקפיא מובנים, אבל הן בעצם משאיות שעל השלדה שלהן מורכבת יחידת קירור. היחידות האלה פועלות בצורה מתואמת עם מערכת החשמל והטעינה של המשאית ומשתמשות ברכיבי המפעל של המשאית כדי לייצר את החשמל הדרוש למשלוח בקירור.

איך שוכרים משאית קירור?

כל מי שמעוניין בהשכרת משאיות קירור, יצטרך לקחת כמה דברים בחשבון- לא משנה מה אתם מובילים. לפני שאתם שוקלים לשכור או להשתמש במשאית קירור, דעו  כי נדרש אישור להובלה בקירור. בנוסף, חשוב לענות על השאלות הבאות, כי אלו יקבעו לאיזו משאית אתם זקוקים -
  • מה אתם מובילים? התשובה לכך תקבע באיזה טווח לחות וטמפרטורה המוצר שלכם צריך להישמר. ודאו כי משאית הקירור שאתם רוצים עומדת בטווח הרצוי!
  • כמה אתם מובילים? זה יקבע לכמה מקום אתם זקוקים. קחו בחשבון שהעמסת יתר על המשאית שלכם יכולה להוביל לתנאים מגבילים, כמו קושי בקירור אחיד של תכולת המשאית. בדקו מהן המלצות העומס על המשאית שבחרתם בהתאם לדרישות שלכם.
  • כמה רחוק אתם נוסעים? ניתן להשתמש במשאיות קירור למרחקים קצרים או ארוכים. הדבר היחיד שאתם צריכים לקחת בחשבון הוא עלויות הנסיעה שלכם. כשיהיה לכם את כל המידע, תהליך השכרת משאית הקירור יהיה מהיר וקל. אם אתם לא בטוחים ועדיין יש לכם שאלות, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לספר למקצוענים של איסוזו מה השימוש הנדרש לכם, ואנחנו נמצא עבורכם את משאית הקירור המתאימה.
את מרכב הקירור ניתן להתקין על כל משאית של איסוזו –בין 6.5 טון ועד 14 טון, בהתאם לפרמטרים שבחרתם. משאיות קירור של איסוזו הן משאיות מדגם "סומו", אחד הדגמים הנמכרים בעולם בשל האמינות, הבטיחות והמוניטין הגבוה של החברה. טמפרטורת הקירור של יחידת הקירור נעה בין 4 מעלות המתאימות לשמירה על מוצרים בקירור, ועד לטמפרטורה של מינוס 17 מעלות המיועדות להובלה של מוצרים קפואים. בשורה התחתונה, לא משנה מה העבודה, יש לנו יחידת קירור שתתאים בדיוק לצרכים שלכם. בין אם אתם מובילים פרחים או גלידה, אנחנו נמצא יחידה שמתאימה לצרכים שלכם. -את משאיות הקירור שלנו ניתן לשכור החל מ-587 שקלים ליום השכרה! זמינות מידית מהיום למחר – לכל מטרה. -רשת שירות ארצית בכל המוסכים של היבואן, ושירותי דרך וחילוץ 24/7. -ביטוח מלא ואחזקה מלאים לאורך כל תקופת השכירות. אתם לא לבד!