5 דברים שאולי... לא ידעתם על איסוזו

יד שניהמשאיות דיזל
/
צוות UTI||זמן קריאה 5 דק׳ בממוצע
/

חולים על ה-איסוזו שלכם? חושבים שאתם יודעים עליה הכל? חמישה דברים שאולי לא ידעתם על המותג ISUZU

1993 איסוזו

1 - משמעות השם ISUZU

מקימי החברה בחרו בשם איסוזו על שם הנהר האגדי שממוקם בעיר איסה שביפן. הנהר זורם דרך המקדש בעיר, ולפי המסורת לנהר ישנם סגולות רבות.

 

2 - איסוזו בישראל

בראשית שנות ה- 90 איסוזו פתחה את שעריה לקהל הישראלי וחוללה מהפכה בעולם המשאיות עם מגוון משאיות איסוזו במשקלים שונים. היום ישנם כ- 10,000 נהגים מרוצים בכבישי ישראל, הנהנים מהשירות, העוצמה והאמינות של איסוזו.

3 - לפני שהכל התחיל...

איסוזו הוקמה כחטיבת הרכב של מספנות טוקיו-אישיקָווָג'ימה, כדי לנתב את רווחי המספנות במלחמת העולם הראשונה לתחום עתידי מניב. כמקובל אז, נוצר קשר עם חברה מבוססת בתחום, וולסלי הבריטית, והחלה הרכבת משאיות בזיכיון. והשאר היסטוריה.

4 - עוצמה עולמית!

אולי לא ידעתם, אבל לחברת איסוזו העולמית ישנם סניפים במעל ל - 100 מדינות ברחבי העולם! מארגנטינה ועד אוסטרליה, בכל העולם כבר יודעים שאין כמו איסוזו!

5 - קטנה, קטנה אבל גדולה!

בשנת 1959 שחררה איסוזו שֵדון מהבקבוק: משאית קלה ושמה "ELF" (שֵדון) שהפכה עד מהרה לעמוד השדרה של איסוזו. ה-ELF הפכה למשאית הקלה הנמכרת ביותר ביפן בשנת 1970, תואר בו היא מחזיקה מאז כמעט ללא הפסקה. נתח השוק של ה-ELF המודרנית, הנמכרת כמובן גם בישראל כאיסוזו סומו 6.5 ו-7.5 טון, עומד ביפן על כ-40 אחוזים מנתח השוק.

איסוזו ELF