טרייד אין משאיות

יד שניהמשאיות דיזל
/
צוות UTI||זמן קריאה 2 דק׳ בממוצע
אנשים

אנחנו ב UTI מתמחים בביצוע טרייד אין למשאיות. באיסוזו טרייד אין תוכל להחליף את המשאית הישנה שלך במבחר משאיות חדשות ומתקדמות יותר או במשאית יד שניה, בעסקת טרייד-אין משתלמת ונוחה. בנוסף לביצוע טרייד-אין למשאית תוכל לבחור באחת מאפשרויות המימון ותוכניות הליסינג לרכישת משאית חדשה. צירוף המילים "משאית משומשת" מביא איתו בדרך-כלל דימוי של לכלוך, שמן מנוע ומשאית ישנה ומקרטעת. אצלנו, זה לא כך. טרייד אין איסוזו למשאיות יכול להציע פתרון מצויין למוכר ולקונה יחד. הדרך הבטוחה והנוחה ביותר ליהנות מטרייד אין משאיות מודרני, איכותי ואמין עוברת במרכז היד השניה של איסוזו משאיות, ברחוב גיסין 15 שבפתח-תקווה באיזור המרכז או בטרייד אין איסוזו ברח' בעלי מלאכה 17 בחיפה השייך ליבואנית איסוזו.

כאן ניתן למצוא בכל רגע נתון מבחר עשיר ומגוון של משאיות  במגוון דגמים ושנתונים, עם ארגזים לשימושים רבים. העובדה שמדובר באיסוזו – המשאית הנמכרת ביותר מזה עשור ומחצה בקטגורית המשאיות הקלות, מבטיחה ראש שקט לקונה, היודע שיוכל להשתמש במשאית עוד שנים ארוכות ואף למכור אותה לקונה הבא אחריו. למוכר בטרייד אין איסוזו מובטח מחיר הוגן שיקרב אותו לאיסוזו החדשה שלו. המשאית נמסרת לטיפול של המוסך המרכזי של היבואן, המבצע סבב השבחה מעמיק ומדוקדק במשאית. בסיומו מוצעת המשאית למכירה במרכז היד השנייה, כשהיא נהנית גם מאחריות היבואן.מרכז טרייד אין משאיות איסוזו המופעל על-ידי היבואן, המעוניין לשמור על ערך המשאית ביד השניה, בכך שהוא מציע משאיות איכותיות ומחודשות, יתרון נוסף בעסקת טרייד-אין למשאית איסוזו הוא בידיעה שהמוכר הוא היבואן – העומד מאחורי המשאית שלו היום וגם בעתיד.אז גם אם החלום שלך הוא משאית חדשה ונוצצת, יכול להיות שבמרכז הטרייד אין למשאיות של איסוזו תמצא תשובה מעניינת, והרבה פחות יקרה, לחלומות שלך. התקשר עכשיו *8841 ונשמח למצוא עבורך את המשאית המתאימה למידתך.

סומו טרייד: טרייד אין למשאיות- בדרך שלך.

המשאית כבר עשתה את שלה ואתה מעוניין להחליף אותה במשאית חדשה יותר? אתה מוזמן אלינו לאיסוזו טרייד אין ולבצע עסקה שבמהלכה נחליף את המשאית הישנה שלך במשאית איסוזו סומו חדישה ללא טרחה מרובה, ללא בזבוז זמן וללא התרוצצויות מיותרות. אנחנו מציעים מגוון משאיות לפי המשקל הנחוץ לך: משאיות קלות ומשאיות בינוניות.

היתרונות ברכישת משאית באיסוזו טרייד אין

איתנו אין צורך להתרוצץ ולחפש מוכרים ולרוץ איתם לבדיקות. היצע המשאיות באיסוזו טרייד אין גדול ומגוון.הסיכוי להסתבך ברכישת רכב גנוב, משועבד או מעוקל קטן ביותר, ובכל מקרה – האחריות שלנו ועלינו.וכצפוי, אנו מעניקים אחריות יבואן למכלולי המנוע ותיבת ההילוכים, לתקופה בת שלושה חודשים.העברת הבעלות נעשית במקום.המשאיתנמסרת לקונה רק לאחר בדיקה - בכל מכון לבדיקת כלי רכב שבו תבחרו.