יבואני משאיות בישראל

יד שניהמשאיות דיזלמשאיות חשמליות
/
צוות UTI||זמן קריאה 2 דק׳ בממוצע
/
יבואני משאיות הם גורמים המתווכים בין הקונה לבין חברת האם המייצרת את המשאיות. בשוק המשאיות בישראל ישנם מספר יבואני משאיות, חלקם עובדים במכירה איכותית לקהל לקוחות מצומצם וחלקן מוכר משאיות שיכולתן אינה ברורה ומשתנה מדגם לדגם. אותן חברות או גורמים פרטיים, מייבאים משאיות חדשות או ישנות למדינת ישראל, ומפיצים אותן לחברות מכירה או לחילופין מוכרים אותן ישירות לקבלנים או לכל דורש. לרוב, כל יבואן מתוך רשימת יבואני משאיות בישראל, מייבא מותג אחד או שניים מבין כל מותגי המשאיות הקיימות בשוק העולמי. לכל מותג יש את סוג המשאיות שהוא מייצר בגדלים ובמפרטים שונים, וכל משאית כזו ניבנת למטרה ספציפית ומוגדרת.

ההבדל בין יצרן ליבואן

היום כולם יודעים - משאית חדשה כדאי לקנות רק מהיבואן. ישנם בשוק הישראלי עשרות יבואני משאיות. אותם יבואנים מייבאים משאיות מחוץ לארץ ומוכרים אותם בארץ, וזוהי משימה לא פשוטה. על החברה המייבאת ליצור קשרים בחוץ לארץ עם היצרן ולהשיג איתו חוזה לייבוא, על החברה המייבאת להסדיר את המכסים ואישורי כניסה לארץ, עליה לדאוג לפרסום טוב בכדי שייקנו מהם את המשאיות בארץ, ולבסוף, על החברה לוודא שיש לה מוניטין בשוק. שם טוב ניתן לבנות רק ע"י מכירה של איכות טובה ומשובחת.

יבואני משאיות? תמיד יש את הטוב ביותר...

מכל אותם יבואני משאיות שיש בשוק, יש יבואן אחד שהוכיח את עצמו כבר עם הפריצה לשוק המשאיות בישראל, יבואן שהציב סטנדרט גבוה בשיווק ובשירות: חברת UTI, יוניברסל משאיות ישראל בע"מ. החברה הוקמה בשנת 1995 והיא עוסקת ביבוא, מכירות, השכרת, ליסינג ושירות של משאיות איסוזו, מותג המשאיות המוביל בישראל. מאז הקמת החברה נמכרו מעל ל- 5,500 משאיות מדגם איסוזו סומו בדגמים שונים, כולן באיכות מעולה ובעלות בלאי נמוך מאוד מהממוצע, למעשה, UTI הפכו לאחד מתוך מספר מצומצם של יבואנים שקולעים היטב לכלל קהלי המטרה- אלו שמחפשים מותג, ואלו אשר מחפשים איכות. יוניברסל, הצליחה תוך השימוש באיכות המעולה של איסוזו סומו, לטפס למקום הראשון בישראל בזכות ולא בחסד, זאת כמובן כתוצאה ישירה מהאיכות הגבוהה של משאיות איסוזו והשירות המעולה שהוצב בחברה כסטנדרט ומתוקף היותנו יבואני משאיות של הטובים ביותר.