השכרת רכב מסחרי

השכרה
/
צוות UTI||זמן קריאה 5 דק׳ בממוצע
מסחרית
כמה תעלה לכם השכרת רכב מסחרי? איך מתבצע התהליך? מה חשוב לדעת לפני?
כל התשובות אצלנו אבל רק רגע אחד לפני, חשוב שתענו על כמה שאלות. האפשרויות רבות ולעיתים מבלבלות, ולא תמיד אנחנו יודעים איפה להתחיל לחפש. מה אתם רוצים לעשות עם הרכב? האם אתם רוצים לצאת לטיול משפחתי או שימוש עסקי? לכמה זמן אתם זקוקים לו? לכל אחת מהאפשרויות, השכרת רכב מסחרי היא אופציה מאוד שימושית. בעלי עסקים קטנים רבים בדרך כלל שוכרים מסחריות להובלת ציוד או סחורה מאחר שזו בדרך כלל אפשרות זולה בהרבה מאשר רכישת רכב, במיוחד אם מדובר בעבודה שאינה מתמשכת, אלא חד פעמית או עונתית.
ריכזנו עבורכם כמה טיפים חיוניים וכן תשובות לשאלות שיעזרו לכם לקבל החלטה, לפני שאתם שוכרים מסחרית -

1. הכינו תכנית

לפני שאתם יוצאים לחפש רכב מסחרי להשכרה באחת החברות, ודאו שאתם יודעים במדויק מהם הצרכים שלכם מהרכב. יש כמה בדיקות שתוכלו לבצע כדי לקבוע את הגודל הנכון של המסחרית שאתם צריכים, אך העיקרית מבניהן היא קביעת המשקל שתובילו. לדוגמה, אם אתם זקוקים לרכב מסחרי עבור קבוצת אנשים, ייתכן שתרצו לשקלל את מספר האנשים שיסעו ברכב בנוסף לכמות המטען הנדרשת להובלה. ללא תכנית מסודרת, ייתכן שתתקלו במכשולים בהמשך. UTI מציעה לכם 3 סוגי רכבים מסחריים (5 טון, 3.9 טון, 3.5 טון, עם כושר העמסה של 2.2 טון ו-1.58 טון ו 1 טון בהתאמה), ומידע ברור ונגיש באתר לפני השכרת הרכב המסחרי הרצוי, הכולל טווח מחירים וסוגי השכרה.

2. בחרו את חברת ההשכרה הטובה ביותר

חשוב שתלכו עם חברת השכרה מוכרת וידועה. אם אתם רוצים לשכור רכב להובלת מטען, מומלץ לשקול ספק שמשכיר רכבים מסחריים איכותיים, ותמיד טוב לוודא שהוא מפעיל גם שירותים נוספים, כמו שירותי השכרת משאיות לדוגמה, וכך תוכלו להיות בטוחים שהובלת מטען היא המומחיות שלהם. ודאו כי המחירון שקוף וגלוי באתר או במקום ההשכרה, והמידע שנמסר לכם כולל מחירים של שירותים נוספים כגון ביטוח ותוספות שונות שיש לקחת בחשבון בעת ההשכרה. בהשכרת רכב דרך UTI, אתם מקבלים רכב המטופל במוסכים מורשים בלבד, וכל טיפול מתועד בספר הטיפולים של הרכב. כלל הרכבים שלנו עוברים שטיפה ותיקונים חשמליים ומכניים בהתאם לנדרש, אתם מקבלים רכב כמעט כמו חדש שיהפוך את הנסיעה שלכם לטובה במיוחד, וכל המידע שקוף ונהיר באתר.

3. השכרת רכב מסחרי או רכישה?

קנייה של רכב מסחרי, אומרת בסופו של דבר – שהוא בבעלותכם. זה גם אומר שאתם נפרדים מסכום כספי לא מבוטל שעבדתם קשה עבורו, או אפילו לוקחים הלוואה כדי לכסות את העלות. בנוסף, קנייה של מסחרית חדשה מפחיתה באופן מיידי את הערך של הרכב, ברגע שהוא עולה על הכביש. אתם תהיו אחראיים בלעדיים לעלויות התיקונים, שסביר שיגדלו ככל שהרכב יזדקן. בהשכרת רכב מסחרי, הבעיות הללו לא נוגעות לכם. אתם יכולים להחליף את הרכב בכל השכרה מחדש, אין לכם דאגות על הפחת, והתשלומים החודשיים קבועים יכולים להקל על התקצוב, במיוחד עבור עסקים קטנים. כמו כן, התחזוקה של הרכב נכללת במחיר העסקה כך שלא תהיו אחראיים לכך בעצמכם.

4. משאית, או מסחרית להשכרה?

השיקול העיקרי בהחלטה איזה סוג רכב מסחרי להשכרה מתאים לכם, הוא כמה דברים אתם צריכים להעביר. אם יש לכם יותר ממה שיכול להתאים לרכב מסחרי בהובלה בטוחה, אולי אתם צריכים לשקול השכרת משאית (פרטים כאן- כלינק). מלבד השוני בסוג הרישיון שזקוק לו הנהג, ברוב המקרים לא מדובר רק על כמות הפריטים שאתם צריכים לשנע, אלא גם על גודלם. אם אתם רק צריכים לשנע כמה קופסאות, משלוחים פשוטים או מוצרים בגדלים סטנדרטיים, רכב מסחרי הוא מה שאתם מחפשים. אם אתם צריכים לשנע מוצרים גדולים יותר, כמו רהיטים- סביר שתצטרכו משאית הובלה. למרחק הנסיעה יש גם משמעות גדולה בבחירת סוג הרכב הנכון עבורכם. אם אתה נוסעים מרחק קצר יחסית, או נסיעה בינעירונית פשוטה, רכב מסחרי הוא אידאלי לעבודה. אבל אם אתם מתכננים לחצות את הארץ ברכב, סוג הרכב יעשה הבדל עצום ונמליץ לשקול השכרת משאית ליום. בכל אחד מהמקרים, כדאי לקחת בחשבון עלויות דלק. אם אתם יכולים לבצע את הנסיעה במסחרית, מצוין- הוא רכב חסכוני יותר על פני מרחקים ארוכים.

כמה עולה השכרת רכב מסחרי?

אנחנו מציעים השכרת רכבים מסחריים בשלושה מסלולים משתלמים:מסלול BASICעד 50 ק"מ יומימסלול PREMIUMללא הגבלת ק"ממסלול ECONOMYעד 200 ק"מ יומי

מעוניינים שכמה נהגים ינהגו ברכב?

לא משנה מי ינהג, ניתן להוסיף ביטוחים לכל גיל ולכל נהג בעל רישיון, בעלות של בין 15-50 שקלים ליום בלבד. טווח המחירים המוצע להשכרה יומית של רכב מסחרי נע בין 613 ₪ (לרכב 3.5 טון) ועד מחיר יומי מקסימלי של 966 ₪ (לרכב 5 טון) בהנחה בלעדית של 5% בהזמנה באתר. ככל שמספר ימי ההשכרה גדל, המחיר יורד, כך שלמשל עבור 5 ימי השכרה של רכב מסחרי 5 טון, תשלמו רק 3904 ₪ במסלול ללא הגבלת ק"מ.

איפה יש תחנות להשכרת מסחרית?

ניתן להגיע לאחד המגרשים שלנו:השכרת רכב מסחרי בצפון: חיפה, אופיר 62 חוף שמןהשכרת רכב מסחרי מרכז: ראשל״צ, שנקר 11 מרכז עסקים שורק וגם בפתח תקווה, הרכבת 9 א.ת. סגולה. לפרטים נוספים ויצירת קשר לחצו

המסחריות שלנו

בכל הרכבים המסחריים שלנו מותקנות מערכות בטיחות מתקדמות: כריות אוויר, קדם-מותחנים לחגורות הבטיחות, תא נהג חסון במיוחד, מע' בלימה מתקדמת, מע' מובנית לשמירת הנתיב ו-בקרת יציבות אלקטרונית (AUSC). גם סביבת הנהג נוחה במיוחד, עם מע׳ מולטימדיה יוקרתית, מצלמת נסיעה לאחור, דיבורית בלוטוס, תאי אחסון רבים ומושב נהג עם שיכוך פנאומטי.לסיכום, איגדנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת:

לכמה זמן ניתן לשכור את המסחריות?

השכרת רכב מסחרי ליום? השכרת רכב מסחרי לחודש? כששוכרים רכב מסחרי דרך UTI, אין מגבלה על משך זמן ההשכרה. תוכלו לשכור רכב מסחרי ליום, שבוע, חודש או יותר!

למי מיועדות המסחריות להשכרה?

גם נהגים פרטיים וגם חברות יכולים לשכור רכב מסחרי

איזה סוג רישיון צריך להשכרת רכב מסחרי?

רכב מסחרי עד 3.5 טון להשכרה ניתן לנהוג תחת רישיון B, עבור מסחרית 5 טון נדרש רישיון c1, עבור מסחרית 3.9 טון נדרש רישיון c1 (ניתן לשכור גם עם רישיון b עד שנת 2007)

כמה עולה השכרת רכב מסחרי?

מחיר השכרת רכב מסחרי מתחיל מ-540 ₪ ליום בלבד, כאשר המחיר יורד פר יום ככל ששוכרים לזמן ממושך יותר!

מה כלול בהצעת ההשכרה?

כשאתם שוכרים מאתנו רכב מסחרי, אנחנו דואגים לכם לביטוח חובה + צד ג' עבור נהג ראשי. (לנהגים נוספים ישנה תוספת תשלום בהתאם).