הכירו את המסחריות שלנו

השכרהליסינג
/
צוות UTI||זמן קריאה 4 דק׳ בממוצע
/
רכבים מסחריים הם רכבי עבודה שנועדו כדי לספק מענה לצרכים מסוימים. לא מדובר בפרייבטים אותם קונים כי צריכים להגיע ממקום א' לב', אלא לרכבים עם כוח, מקום וייעוד מאוד ספציפי. יש כיום הרבה מאוד רכבים מסחריים שאפשר לשכור, ממגוון רחב של חברות ייעודיות. עם זאת, כאשר רוצים את הטוב ביותר, המסחריות של איסוזו יודעות לתת את המענה הטוב ביותר. כאשר מחפשים אחר השכרת רכב מסחרי מבינים כי לאיסוזו יש את הצי המגוון והאיכותי ביותר, לכל צורך וייעוד. לאיסוזו יש מסחריות עם ארגז פתוח וסגור וכאלו המתאימות ל-5 עד 9 אנשים בצורה אידיאלית.

מגוון רחב של שימושים

למסחריות יש מגוון רחב של שימושים, מטיולים חד פעמיים, דרך העברה של ציוד ועד יציאה לפרויקטים של עבודה בהם צריכים לסחוב ציוד ואנשים. בשנים האחרונות, איסוזו הרחיבה את השירותים שהיא נותנת והיא כיום מספקת מענה למי שצריך להשכיר מסחרית באופן נקודתי, לזמן ממושך או למספר נקודות זמן שונות. לאיסוזו יש מגוון מסחריות, כולל מסחרית של 5 טון ושל 3.9 טון שהן הפופולאריות ביותר. במסחרית ה-5 טון של איסוזו יש גיר אוטומט, והגובה הוא 4 מטרים, כך שיש לתכנן את הנסיעה בהתאם. נפח תא המטען הוא 10 קוב ויש במסחרית 3 מקומות ישיבה, כך שהיא רלוונטית בעיקר להעברה של ציוד ולא לטיולים עם הרבה אנשים.

שתי גרסאות מוצלחות במיוחד

הארגז של מסחרית ה-5 טון הוא 1.8 מ' לאורך ולרוחב, והוא מגיע עם דלת צד ושתי דלתות אחוריות. יש לרכב רצפת פלדה עמידה ופס קשירה פנימי לייצוב של הציוד. לרכב יש את מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר, כולל מערכת בלימה חדישה וסביבת הנהיגה היא נוחה מאוד עם מצג מולטימדיה, מצלמת נסיעה לאחור ועוד. המסחרית 3.9 טון מגיעה עם אותם מרכיבים בדיוק, אך עם שינוי במידות הרכב. הגובה של הארגז הוא 1.96 והאורך שלו הוא 1.83. לאחר שאנו מבינים את ההבדלים בין המשאיות, יש לבצע את ההתאמה בצורה הטובה ביותר בהתאם לציוד שאתם רוצים להעביר.

הכנה מוקדמת והתאמה נכונה

אחד הדברים החשובים בהשכרה של רכב מסחרי הוא ההתאמה של המשקל לצורך. יש לבצע מדידות ושקילות לפי ההעמסה למסחרית, כדי להבין כיצד ובאיזה צורה להכניס את הציוד פנימה. כושר ההעמסה של משאית 3.9 טון הוא 2.2 טון וכושר ההעמסה של משאית 5 טון הוא 1.58 טון, ולכן יש להיערך בהתאם. חשוב לזכור כי השכרה של רכב מסחרי לא מצריכה רישיון מיוחד כמו במשאית, וגם רישיון לפרייבט הוא מספיק. המסחרית צורכת יותר דלק מפרייבט ולעיתים גם נזקקת לסולר שהוא יותר יקר. התכונות הבולטות של איסוזו הן אמינות, יכולות וחיסכון, והמשאיות שלה מתאימות לכל סוג של צורך שמסחרית יכולה להציע.

זמינות, איכות ואמינות

איסוזו היא חברת המסחריות הטובה ביותר שיש, והיא זמינה בישראל בשני דגמים מאוד איכותיים ומוצלחים. המסחריות שלה מתאימות למגוון רחב של צרכים, ולכן, הן צריכות להיות בראש סדר העדיפויות של כל מי שרוצה להעביר ציוד ממקום למקום בצורה ייעודית, מבלי להסתמך על חברת מעבר יקרה, או השכרה של משאית במחיר מופרז. הרבה אנשים שואלים את עצמה כמה עולה השכרת מסחרית והתשובה היא שהעלות היא די שולית ביחס לערך. תמורת כמה מאות שקלים בלבד ליום, תוכלו לקבל רכב איכותי, נוח וכזה שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, וכלל לא משנה מה סוג העבודה.