ליסינג תפעולי למשאיות

העסק שלכם עובד מעולה, ואת מעט הזמן הפנוי שיש לכם כדאי שלא תבזבזו בריצה אחרי משאיות. ליסינג תפעולי הוא פתרון אידיאלי עבורכם, שמבטיח ראש נקי לטפל בבעיות האמיתיות של העסק.

באיסוזו פועלות כ- 1,300 משאיות סומו בליסינג תפעולי ויש לנו את האנשים והכלים המקצועיים המתאימים שיבטיחו לכם מיצוי מרבי של צי המשאיות שלכם.

למה דווקא הליסינג התפעולי של איסוזו
האמינות

גם כשהמשאית שלך בליסינג, אתה רוצה שהיא תעבוד עבורך, ולא תבלה במוסך. לאיסוזו משאיות באיכות הגבוהה ביותר, ותודות לתפוצה האדירה שלהן בישראל, אנחנו מכירים את המשאית ומסוגלים לספק לה את השירות המהיר והיעיל ביותר.

השירות

רשת השירות של איסוזו פזורה ברחבי הארץ. יש לנו למעלה מעשרים מרכזי שרות מורשים שיעניקו לך את הטיפול הטוב ביותר. בנוסף, אנו מפעילים שירות 24/7, שזמין לנהג בכל שעה ובכל יום.

הפופולאריות ביותר

משאיות למכירה מבית איסוזו הן הנמכרות ביותר בשוק בישראל בקבוצתן. משאית למכירה מסוג איסוזו היא הפופולאריות, האיכותית ובעלת מחירי החלפים ההוגנים ביותר.

מגוון משאיות

באיסוזו תמצא את המשאית התפורה לצרכיך, בטווח רחב של עומסים ושימושים. הידע הטכני שלנו מאפשר לנו להרכיב עבורך בקלות את הפתרון הנכון ביותך בשבילך.

ייעוץ מקצועי

מחלקת הליסינג שלנו הוקמה בשבילך ולצרכיך. עם הליסינג, אתה יכול להתמקד בעסק שלך. עם למעלה מאלף משאיות בליסינג, אנחנו מבינים אותך, את העסקה, ואת הטיפול השוטף בך ובמשאית. 

ליסינג

היום יותר מתמיד משלב הליסינג התפעולי יכולות של חברת ליסינג ושל יבואן משאיות. התוצאה? נוחות מירבית, שקט נפשי ותזרים מזומנים צפוי.

מגוון משאיות

14 טון

לראשונה בישראל, איסוזו מציעה משאית בעומס מירבי של כ-10 טון (כולל ארגז). הסומו 14 טון מצוידת כסטנדרט במנוע ה-240 כ"ס החדש של איסוזו, עם אופציה לתיבת ניסטרוניק 2 לחסכון בדלק ולקלות תפעולית ואפשרות למתלה אוויר אחורי.

איסוזו סומו היא משאית נפוצה ומוכרת. לפופולאריות הזו יש יתרון ממש עבורך: המוסכים מכירים אותה היטב ויודעים לטפל בה, וכשתרצה למכור אותה, היא תשמור על מחירה טוב יותר מכל משאית אחרת.

14 טון
12 טון

הסומו 12 טון של איסוזו היא התשובה למפעילים המחפשים מעמס גבוה ככל האפשר, ועלויות תפעול נמוכות ככל האפשר.

 לאיסוזו 12 טון מנוע ארבעה צילינדרים חסכוני במיוחד, בהספק מרשים של 240 כ"ס. הסומו 12 טון מציעה לך ארגז באורך מקסימלי של מעל לשמונה מ', תיבת הילוכים ניסטרוניק 2 לנוחות תפעולית ולחסכון בעלויות ובצריכת הדלק.

12 טון
11 טון

הסומו 11 טון היא התשובה המרווחת והמפנקת למשאית במשקל בינוני. היא יודעת להוביל כמעט שבעה טון (בתלות בארגז) כל היום, ולהסיע אותך בנוחות בקאבינה מרווחת ומוארת, העומדת בתקני הבטיחות המחמירים ביותר.

איסוזו סומו 10-11 טון הן המשאיות הנמכרות ביותר בקבוצת המשקל שלהן. לפופולאריות הזו יש יתרון ממש עבורך: המוסכים מכירים אותה היטב ויודעים לטפל בה, וכשתרצה למכור אותה, היא תשמור על מחירה טוב יותר מכל משאית אחרת.

11 טון
10 טון

הסומו עשרה טון היא התשובה המרווחת והמפנקת למשאית במשקל בינוני. היא יודעת להוביל כמעט שישה טון (בתלות בארגז) כל היום, ולהסיע אותך בנוחות בקאבינה מרווחת ומוארת, העומדת בתקני הבטיחות המחמירים ביותר.

איסוזו סומו 10 טון היא המשאית הנמכרת ביותר בקבוצת המשקל שלה. לפופולאריות הזו יש יתרון ממש עבורך: המוסכים מכירים אותה היטב ויודעים לטפל בה, וכשתרצה למכור אותה, היא תשמור על מחירה טוב יותר מכל משאית אחרת.

10 טון
7.5 טון

משאית החלוקה של איסוזו, למיזוג המושלם של עוצמה ועמידות עם זריזות וקלות תפעול.

קשה לפספס את הסומו של איסוזו. אלפי משאיות כאלו נמכרו בישראל מאז הושקה כאן לראשונה בשנת 1994, ורובן עדיין משמש את בעליהן כדי לייצר הכנסה, יום אחרי יום.

7.5 טון
6.5 טון

השילוב האידיאלי להובלה עירונית: כושר תמרון מצויין, פשטות תפעול, חסכון בהוצאות וכמובן השרידות והשירות של איסוזו.

ה- 6.5 משתייכת לסדרת המשאיות הנמכרת ביותר בישראל, המובילה ברציפות את המכירות בקבוצה 6-9 טון מאז שנת 1998. להובלה הזו יש חשיבות גם עבורך: המוסכים מכירים אותה היטב ויודעים לטפל בה, וכשתרצה למכור אותה, היא תשמור על מחירה טוב יותר מכל משאית אחרת.

6.5 טון
14 טון
12 טון
11 טון
10 טון
7.5 טון
6.5 טון