ליסינג למשאיות

העסק שלכם עובד מעולה, ואת מעט הזמן הפנוי שיש לכם כדאי שלא תבזבזו בריצה אחרי משאיות. ליסינג תפעולי הוא פתרון אידיאלי עבורכם, שמבטיח ראש נקי לטפל בבעיות האמיתיות של העסק.

באיסוזו פועלות כ- 1,300 משאיות סומו בליסינג תפעולי ויש לנו את האנשים והכלים המקצועיים המתאימים שיבטיחו לכם מיצוי מרבי של צי המשאיות שלכם.

 

רכישת משאיות מחייבת השקעה כספית גבוהה מאוד בגלל עלותן. את המשאיות רוכשים מפעלי ייצור, חברות שיווק, חברות הובלות שונות, עסקים נוספים שפועלים בתחומי תשתיות ועוד. לפני כל עסק עומדות מספר אפשרויות רכישה. תשלום במזומן, באשראי, באמצעות הלוואות או בשיטת הליסינג לגווניה השונים. ליסינג למשאיות היא אחת השיטות הפופולאריות מבין כל אלה הרבה בזכות הנוחות שהיא מקנה. היתרון האדיר שלה הוא שהיא מאפשרת קבלת משאית חדשה מעולה עם השקעה כספית מינימאלית או בלעדיה. לקוח יכול לבחור את שתי האופציות. קיימות מספר שיטות ליסינג פרטי, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני.

 

ליסינג פרטי - המשאית נרשמת על שם חברת הליסינג אבל השימוש בה הוא בידי העסק. הוא משלם את תמורתה בתשלומים חודשיים קבועים. בעקרון, מתחייב הרוכש לרכוש את המשאית לאחר תום תקופת החוזה, אבל לא תמיד יש התניה כזאת. הוא יכול לשלם מקדמה ולשלם את יתרת הכסף בתשלומים, או להיפך, להשלים את התשלום האחרון עבור הרכישה בסוף המסלול.

 

ליסינג תפעולי – שיטת רכישה אשר חברת איסוזו שמחה להציע ללקוחותיה מתוך רצון להקל עליהם. ליסינג תפעולי למשאית כולל את התשלום הכספי החודשי השוטף ותשלומים נוספים שנועדו לכסות הוצאות ביטוח, אגרות, טסטים, תחזוקה, תיקונים וטיפולים. המשאית רשומה על שם חברת הליסינג ונמצאת בשרות הרוכש כך שהיא משאית מושכרת לכל דבר. לרוב, העסקה נעשית ל 3 שנים והרוכש יכול שלא לחדשה או לבצע אחרת נוספת. שיטה זאת מהווה יתרון של  ממש לרוכש בגלל שכל נושאי התפעול, והתחזוקה נופלים על חברת הליסינג. לחברה יש תשתית מקצועית שנועדה לטיפולים ולתיקונים בדמות רשת מוסכים הפרושה בכל הארץ, לכן, כל לקוח יכול להיכנס במהירות למוסך חברה או מוסך מורשה מטעמה הקרוב אליו, או למוסך באזור אחר (במידה והתקלה קרתה בעת נסיעה מרוחקת). כל משאית תטופל במומחיות על ידי המכונאים המקצועיים של המוסך. כל משאית נרשמת במאגר הממוחשב של החברה וכל היסטורית הטיפולים שלה מתועדת. הדבר מספק שפע של יתרונות לבעליה ולרוכשים פוטנציאליים עתידיים. הדבר אף תורם לשמירת ערך המשאית שהינו כה חשוב. חברת איסוזו מציעה מגוון משאיות בנפחים שונים עבור לקוחותיה. שילוב של ליסינג תפעולי וטיפול מקיף על ידי החברה הוא שילוב מנצח וכדאי לנצל אותו. 

 

ליסינג מימוני – הינו אופציה דומה לליסינג פרטי וגם כאן יש אופציה של רכישת המשאית בסוף תקופת החוזה או פנייה לעסקה חדשה אשר במסגרתה רוכשים משאית חדשה עם חוזה חדש לחלוטין. גם כאן יש גמישות בנושא התשלום. תשלום מקדמה ראשונה והשלמת היתרה בסוף תקופה או להיפך. 

 

חברת איסוזו מאפשרת גם טרייד אין ללקוחות שרכשו ממנה משאית. השיטה הינה פשוטה יחסית ויכולה להקל על המוכרים. החברה יכולה לרכוש את המשאית ולספק אחרת חדשה תחתיה. הרוכש מתחייב להשלים את ההפרש בין המשאית החדשה לישנה. הוא יכול לעשות זאת במגוון דרכי תשלום מקובלים. אין זה משנה באיזה שיטת תשלום מחליטים הרוכשים לממן את עלות המשאית. מה שבאמת חשוב היא העובדה שיש לרכוש משאית מעולה מבית איסוזו. משאית נועדה לעבודה רצופה ללא תקלות ובנוחיות מקסימאלית וכל משאית שמיוצרת על ידי איסוזו עונה על הדרישות הללו ואף למעלה מזה.

 

למה דווקא הליסינג התפעולי של איסוזו
האמינות

גם כשהמשאית שלך בליסינג, אתה רוצה שהיא תעבוד עבורך, ולא תבלה במוסך. לאיסוזו משאיות באיכות הגבוהה ביותר, ותודות לתפוצה האדירה שלהן בישראל, אנחנו מכירים את המשאית ומסוגלים לספק לה את השירות המהיר והיעיל ביותר.

השירות

רשת השירות של איסוזו פזורה ברחבי הארץ. יש לנו למעלה מעשרים מרכזי שרות מורשים שיעניקו לך את הטיפול הטוב ביותר. בנוסף, אנו מפעילים שירות 24/7, שזמין לנהג בכל שעה ובכל יום.

הפופולאריות ביותר

משאיות למכירה מבית איסוזו הן הנמכרות ביותר בשוק בישראל בקבוצתן. משאית למכירה מסוג איסוזו היא הפופולאריות, האיכותית ובעלת מחירי החלפים ההוגנים ביותר.

מגוון משאיות

באיסוזו תמצא את המשאית התפורה לצרכיך, בטווח רחב של עומסים ושימושים. הידע הטכני שלנו מאפשר לנו להרכיב עבורך בקלות את הפתרון הנכון ביותך בשבילך.

ייעוץ מקצועי

מחלקת הליסינג שלנו הוקמה בשבילך ולצרכיך. עם הליסינג, אתה יכול להתמקד בעסק שלך. עם למעלה מאלף משאיות בליסינג, אנחנו מבינים אותך, את העסקה, ואת הטיפול השוטף בך ובמשאית. 

ליסינג

היום יותר מתמיד משלב הליסינג התפעולי יכולות של חברת ליסינג ושל יבואן משאיות. התוצאה? נוחות מירבית, שקט נפשי ותזרים מזומנים צפוי.

מגוון משאיות

14 טון

לראשונה בישראל, איסוזו מציעה משאית בעומס מירבי של כ-10 טון (כולל ארגז). הסומו 14 טון מצוידת כסטנדרט במנוע ה-240 כ"ס החדש של איסוזו, עם אופציה לתיבת ניסטרוניק 2 לחסכון בדלק ולקלות תפעולית ואפשרות למתלה אוויר אחורי.

איסוזו סומו היא משאית נפוצה ומוכרת. לפופולאריות הזו יש יתרון ממש עבורך: המוסכים מכירים אותה היטב ויודעים לטפל בה, וכשתרצה למכור אותה, היא תשמור על מחירה טוב יותר מכל משאית אחרת.

משאית 14 טון
12 טון

הסומו 12 טון של איסוזו היא התשובה למפעילים המחפשים מעמס גבוה ככל האפשר, ועלויות תפעול נמוכות ככל האפשר.

 לאיסוזו 12 טון מנוע ארבעה צילינדרים חסכוני במיוחד, בהספק מרשים של 240 כ"ס. הסומו 12 טון מציעה לך ארגז באורך מקסימלי של מעל לשמונה מ', תיבת הילוכים ניסטרוניק 2 לנוחות תפעולית ולחסכון בעלויות ובצריכת הדלק.

12 טון
11 טון

הסומו 11 טון היא התשובה המרווחת והמפנקת למשאית במשקל בינוני. היא יודעת להוביל כמעט שבעה טון (בתלות בארגז) כל היום, ולהסיע אותך בנוחות בקאבינה מרווחת ומוארת, העומדת בתקני הבטיחות המחמירים ביותר.

איסוזו סומו 10-11 טון הן המשאיות הנמכרות ביותר בקבוצת המשקל שלהן. לפופולאריות הזו יש יתרון ממש עבורך: המוסכים מכירים אותה היטב ויודעים לטפל בה, וכשתרצה למכור אותה, היא תשמור על מחירה טוב יותר מכל משאית אחרת.

משאית 11 טון לקניה
10 טון

הסומו עשרה טון היא התשובה המרווחת והמפנקת למשאית במשקל בינוני. היא יודעת להוביל כמעט שישה טון (בתלות בארגז) כל היום, ולהסיע אותך בנוחות בקאבינה מרווחת ומוארת, העומדת בתקני הבטיחות המחמירים ביותר.

איסוזו סומו 10 טון היא המשאית הנמכרת ביותר בקבוצת המשקל שלה. לפופולאריות הזו יש יתרון ממש עבורך: המוסכים מכירים אותה היטב ויודעים לטפל בה, וכשתרצה למכור אותה, היא תשמור על מחירה טוב יותר מכל משאית אחרת.

משאית 10 טון לקניה
7.5 טון

משאית החלוקה של איסוזו, למיזוג המושלם של עוצמה ועמידות עם זריזות וקלות תפעול.

קשה לפספס את הסומו של איסוזו. אלפי משאיות כאלו נמכרו בישראל מאז הושקה כאן לראשונה בשנת 1994, ורובן עדיין משמש את בעליהן כדי לייצר הכנסה, יום אחרי יום.

משאית 7.5 טון לקנייה
6.5 טון

השילוב האידיאלי להובלה עירונית: כושר תמרון מצויין, פשטות תפעול, חסכון בהוצאות וכמובן השרידות והשירות של איסוזו.

ה- 6.5 משתייכת לסדרת המשאיות הנמכרת ביותר בישראל, המובילה ברציפות את המכירות בקבוצה 6-9 טון מאז שנת 1998. להובלה הזו יש חשיבות גם עבורך: המוסכים מכירים אותה היטב ויודעים לטפל בה, וכשתרצה למכור אותה, היא תשמור על מחירה טוב יותר מכל משאית אחרת.

משאית 6.5 טון למכירה
14 טון
12 טון
11 טון
10 טון
7.5 טון
6.5 טון