השכרת משאית עם רמפה

השכרהמשאיות דיזל
/
צוות UTI||זמן קריאה 3 דק׳ בממוצע
ארגז
השכרת משאית עם רמפה היא פתרון מעולה לבעלי עסקים ואנשים פרטיים הזקוקים למשאית עבור פעילות חד פעמית או תגבור לפעילות קיימת שמטרתה שינוע סחורות או הובלה. משאית עם רמפה מאפשרת הרמה והורדה של סחורות או ציוד במשקלים שונים בנוחות מרבית. באיסוזו יש שפע של משאיות להשכרה ליום אחד או יותר במשקלים שונים וארגזים שונים, בין אם אתם זקוקים למשאית עם ארגז קירור או להובלה יבשה.

סוגי משאיות עם רמפה להשכרה

באיסוזו כל המשאיות מגיעות עם רמפה ללא תוספת מחיר! המשאיות מגיעות במדרג של יכולות העמסה במשקלים 3.5 טון, 7.5 טון, 10 טון, 12 טון. ניתן להשכיר משאיות בהתאם לצרכיך ולסוג ההובלה הדרושה, כאמור השכרת משאית קירור או משאית להובלה עם ארגז יבש / סגור.

זמני השכרה

איסוזו מאפשרת ללקוחותיה גמישות בזמני ההשכרה לפי צרכיהם, ניתן לבצע השכרת משאית ליום אחד, לשבוע ולמעשה ללא הגבלה, בהתאם לזמינות המשאיות ומלאי. תוכלו לראות מהו הזמן ההשכרה הפנוי כאשר תבצעו הזמנה באתר. במקרים מיוחדים תמיד ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו ונשמח לסייע.

כמה עולה השכרת משאית עם רמפה?

מחיר ההשכרה מושפע בהתאם לבחירת סוג המשאית, תקופה ההשכרה ומשקל המשאית. ככל שזמן ההשכרה ארוך המחיר היומי נמוך יותר. באתר עומד לרשותכם מחשבון השכרה בו תוכלו לחשב החל מיום אחד של השכרה ולכל תקופה שתבחרו. בכדי לקבל הצעת מחיר אונליין למחירים ולתקופות השכרה שונות לחצו על כפתור "הזמן השכרה" באתר ובדקו. מחיר יומי למשאית 3.5 טון מתחיל מ- 680 ש"ח מחיר יומי למשאית 7.5 טון מתחיל מ- 921 ש"ח ליום (ארגז יבש) מחיר יומי למשאית 10 טון מתחיל מ- 990 ש"ח ליום (ארגז יבש) **המחיר ליום בודד, ישנה הנחה על תקופה ארוכה יותר.** **המחיר עדכני לחודש 10.2023 ועשוי לעלות או לרדת. לכן אנו ממליצים לכם לבקר בעמוד הבית לבדיקת המחיר העדכני ביותר.** למעבר ישיר להשכרת משאית עם רמפה:השכרת משאית 7.5 טון ארגז סגורהשכרת משאית 7.5 טון ארגז קירורהשכרת משאית 10 טון ארגז סגורהשכרת משאית 10 טון ארגז קירור

מהי רמפה?

רמפה היא משטח המחבר בין חלקה האחורי של המשאית לרציף הטעינה ומאפשרת הורדה והעלאה של של משטחים, סחורות, מוצרים, רהיטים וכו'. כאשר הרמפה מותקנת בחלקה האחורי של המשאית באמצעות זרועה -דופן  הידראולית שיש ביכולתה לשאת בעומסים כבדים בעת פריקה או טעינה. הרמפות מאופיינות במשטח נגד החלקה.

השירותים של איסוזו

מלבד השכרת משאית, איסוזו מציעה גם שירות השכרת רכב מסחרי וואנים. כמו כן בקבוצת UTI תוכלי לרכוש משאיות חדשות ומשאיות יד שניה. מסחריות להשכרה באיסוזו:מסחרית 3.5 טוןמסחרית 3.9 טוןמסחרית 5 טון